fbpx

tarih

Tarih dersi özellikle sözel ve eşit ağırlık öğrencileri için hassasiyet gerektiren bir derstir. Dahi Ders Evi olarak öğrencinin ihtiyacına göre ve eksik kaldığı her konuda öğrenciye yardımcı olmak adına Tarih derslerine çok önem veriyor ve deneyimli öğretmenlerimiz ile onu sıkıcı olmaktan kurtarıyoruz.

Etüt ve özel eğitim kurs alanlarımız Beylikdüzü’nün merkezindedir. Metrobüs güzargahına yürüme mesafesinde olup, bulunduğumuz caddenin üzerinden bir çok bölgeye giden minibüs ve otobüs yolculuğu yapabileceğiniz imkanlar mevcuttur. Bununla beraber yerimiz Beylikdüzü Migros AVM ve Beylikdüzü Koçtaş yapı marketinin hemen arkasında kalmaktadır. Bulunduğumuz bölgenin cadde, sokak ve nasıl gidebileceğinizi anlatan haritalarına www.dahidersevi.com ‘un iletişim sayfasından görebilirsiniz.

Yazının devamı için tıklayın.

TYT-YKS Tarih Özel Ders

TYT ve YKS Sınavına hazırlanan geleceğimizin güvencesi  gençler..

8. Sınıflar İçin LGS (TEOG) İnkılap Özel Dersi

Öğrencilerin yoğun çalışma temposu içinde olduklarını düşünerek..Tarih dersinin konuları çok geniş kapsamlı ve birbiriyle bağlantılı konular olduğu için öğrenciler derse ön yargıyla yaklaşmakta ve bu nedenle de sıkıntı yaşamaktadır. Biz Dahi Ders Evi olarak öğrenciye özel çalışma programları ve çalışma saatleri ile Tarih dersine karşı bakış açısını değiştiriyor ve başarılarına başarı katıyoruz.

Tarih Kurs zamanı dışında 7/24 öğrencimizin sorularını online olarak anlık çözüyor, programını takip ediyoruz. İster bire bir, ister arkadaş gruplarınızla Tarih Özel Dersini Dahi Ders Evi’nden alabilirsiniz.

2024 YKS ve 2024 LGS Hazırlık
Kursumuz 17 Temmuzda Başlıyor.
Sen de Hemen Aramıza Katıl

Liselerimizle Yeni Kampüsümüzdeyiz
11. Sınıf TYT Derslerine Başladık
Sen de Hemen Aramıza Katıl

Dahi Ders Evi; uzun soluklu sınav dönemi içerisinde hem butik kurs eğitimi,
hem de bireysel özel ders seçenekleri ile öğrencilerin yanında yer almaktadır.

HEMEN BİLGİ AL

Sosyal Medya

8. 9. ve 10. Sınıf TYT-AYT ders notları paylaşımları burada!.

Başarının altın kuralı “düzenli ve verimli” çalışmaktır.