fbpx

eğitim sistemimiz

Bütün öğretmenlerimiz, coşkulu, sıcak ve empatik bir yaklaşımla planlama ve uygulama yapar. Öğrenciler düzenli olarak kontrol edilir ve performanslarında görülebilecek olumsuzluklara karşı önlemler alınır. Alanlarında örnek birer abide olan öğretmenlerimiz öğrencilerimizin motivasyonlarını çok önemsemekte ve sürekli destek vermektedir.

Öğrencilerimiz, evlerinde de ebeveynleri yardımıyla izlenir. Öğrencilerimizin sorumlulukları aile ile birlikte planlanıp, bilgilendirilerek hareket edelir.

 

 

8 adım

Bizleri daha yakından tanımak için kanallarımızı takip edebilirsiniz.

başarı

Öğrencilerimizin edindiği bilgiler, tekrarlanan alıştırmalar sayesinde kalıcı bilgiye dönüştürülür. Konularda eksiklik görülmesi halinde, tamamlanması için masa başı çalışmalar ve ek dersler verilir.

Dersler, öğrencinin aktif katılımıyla işlenir. Motivasyonu düşük, başarı kaygısı yaşayan, zamanlama ve dikkat eksikliği olan öğrencilerimize de rehberlik desteği sağlanmaktadır.

TYT Kursu, YKS Kursu ve LGS Kursu başta olmak üzere, Ara Sınıfların Etüt Programı ile tüm öğrencilerinin başarılarını en üst seviyeye taşır.

2025 YKS ve 2025 LGS Hazırlık
Kursumuz 16 Temmuzda Başlıyor.
Sen de Hemen Aramıza Katıl

Liselerimizle Yeni Kampüsümüzdeyiz
11. Sınıf TYT Derslerine Başladık
Sen de Hemen Aramıza Katıl

Dahi Ders Evi; uzun soluklu sınav dönemi içerisinde hem butik kurs eğitimi,
hem de bireysel özel ders seçenekleri ile öğrencilerin yanında yer almaktadır.

HEMEN BİLGİ AL

Sosyal Medya

8. 9. ve 10. Sınıf TYT-AYT ders notları paylaşımları burada!.

Başarının altın kuralı “düzenli ve verimli” çalışmaktır.