eğitim sistemimiz

Bütün öğretmenlerimiz, coşkulu, sıcak ve empatik bir yaklaşımla planlama ve uygulama yapar. Öğrenciler düzenli olarak kontrol edilir ve performanslarında görülebilecek olumsuzluklara karşı önlemler alınır. Alanlarında örnek birer abide olan öğretmenlerimiz öğrencilerimizin motivasyonlarını çok önemsemekte ve sürekli destek vermektedir.

Öğrencilerimiz, evlerinde de ebeveynleri yardımıyla izlenir. Öğrencilerimizin sorumlulukları aile ile birlikte planlanıp, bilgilendirilerek hareket edelir.

 

 

8 adım

Bizleri daha yakından tanımak için kanallarımızı takip edebilirsiniz.

başarı

Öğrencilerimizin edindiği bilgiler, tekrarlanan alıştırmalar sayesinde kalıcı bilgiye dönüştürülür. Konularda eksiklik görülmesi halinde, tamamlanması için masa başı çalışmalar ve ek dersler verilir.

Dersler, öğrencinin aktif katılımıyla işlenir. Motivasyonu düşük, başarı kaygısı yaşayan, zamanlama ve dikkat eksikliği olan öğrencilerimize de rehberlik desteği sağlanmaktadır.

TYT Kursu, YKS Kursu ve LGS Kursu başta olmak üzere, Ara Sınıfların Etüt Programı ile tüm öğrencilerinin başarılarını en üst seviyeye taşır.

ÖZEL DERS
TYT-AYT, YÖS ve Lise
LGS ve Ortaokul

İster evinizde, ister kurumumuzda tecrübeli öğretmen kadromuzdan ders alın.
Tüm soru tekniklerini, kısa yolları, soru kök ve çeşitlerini en iyi şekilde öğrenin.

HEMEN BAŞVUR

SOSYAL MEDYA

Bizleri daha yakından tanımak için kanallarımızı takip edebilirsiniz.

Başarının altın kuralı “düzenli ve verimli” çalışmaktır.