eğitim sistemimiz

Bütün öğretmenlerimiz, coşkulu, sıcak ve empatik bir yaklaşımla planlama ve uygulama yapar. Öğrenciler düzenli olarak kontrol edilir ve performanslarında görülebilecek olumsuzluklara karşı önlemler alınır. Alanlarında örnek birer abide olan öğretmenlerimiz öğrencilerimizin motivasyonlarını çok önemsemekte ve sürekli destek vermektedir.

Öğrencilerimiz, evlerinde de ebeveynleri yardımıyla izlenir. Öğrencilerimizin sorumlulukları aile ile birlikte planlanıp, bilgilendirilerek hareket edelir.

 

 

8 adım

Bizleri daha yakından tanımak için kanallarımızı takip edebilirsiniz.

başarı

Öğrencilerimizin edindiği bilgiler, tekrarlanan alıştırmalar sayesinde kalıcı bilgiye dönüştürülür. Konularda eksiklik görülmesi halinde, tamamlanması için masa başı çalışmalar ve ek dersler verilir.

Dersler, öğrencinin aktif katılımıyla işlenir. Motivasyonu düşük, başarı kaygısı yaşayan, zamanlama ve dikkat eksikliği olan öğrencilerimize de rehberlik desteği sağlanmaktadır.

TYT Kursu, YKS Kursu ve LGS Kursu başta olmak üzere, Ara Sınıfların Etüt Programı ile tüm öğrencilerinin başarılarını en üst seviyeye taşır.

27 Ocak Pazartesi
ÜCRETSİZ 2. DÖNEME HAZIRLIK KAMPI
9. 10. 11. Sınıflar için düzenlediğimiz kampta

2. Dönem okulda işlenecek ilk üniteler anlatılacaktır.
Daha ayrıntılı bilgi almak için hemen başvur. Bu fırsatı kaçırma!.

HEMEN BAŞVUR

Sosyal Medya

8. 9. ve 10. Sınıf TYT-AYT ders notları paylaşımları burada!.

Başarının altın kuralı “düzenli ve verimli” çalışmaktır.