fbpx

özel ders

Beylikdüzü Birebir Özel Ders Hizmetleri

Uzun soluklu bir sınav dönemi içerisindeyiz. Bu bazen YKS (TYT-AYT) ve LGS (TEOG)  gibi kurumsal giriş sınavları, bazen de İlkokul (1-2-3-4), Ortaokul (5-6-7-8), Lise (9-10-11-12) yazılı hazırlık sınavları şeklinde gerçekleşmektedir.

Öğrencinin tüm dersleri bu kadar yoğunlukta sırtlanması sınırlı başarı getirir. Bu yoğunlukta öğrencinin başarılı olması için bir şekilde takviye alması gerekmektedir.

Dahi Ders Evi, bu süreçte hem butik kurs eğitimi, hem de bireysel özel ders seçenekleri ile öğrencilerin yanında yer almaktadır.

Yazının devamı için tıklayın.

Matematik

Matematik Özel Dersimizde konu anlatım ve soru çözümün yanı sıra, öğrencimize matematiksel düşünme yeteneği kazandırma..

Beylikdüzü'nde Geometri Öğretmenlerinden Özel Ders

Geometri

Yaklaşık 11 yıldır Beylikdüzü'nde eğitim vermeye devam eden Dahi Ders Evi öğrencilerin geometri ön yargısını ortadan..

Türkçe Öğretmenler

Türkçe

Türkçe dersi sınav sistemimizde Matematik dersi ile birlikte en çok hassasiyet gösterilmesi gereken derslerden biridir.Beylikdüzü'nün..

Kimya

Kimya TYT-YKS’de toplam 20 soruya sahiptir. İlk bölümde 9. ve 10. Sınıfın, ikinci bölümde de 11.ve 12.sınıfın konuları..

Fizik

Fizik özel dersleri..

Beylikdüzü / İstanbul'da!

Biyoloji

Okullarda eğitimin çeşitli sebeplerle verimli olamaması ve öğrencilerin öğretmenlerine soru sormaktan çekinmesi sonucu Biyoloji..

İngilizce

İngilizce özel dersleri..

Beylikdüzü / İstanbul

Fen Bilgisi

Fen Bilgisi dersleri lisedeki Fizik-Kimya-Biyoloji derslerinin temel taşı olduğu için önemlidir.Dahi Ders Evi olarak zor görünen..

Tarih

Tarih dersi özellikle sözel ve eşit ağırlık öğrencileri için hassasiyet gerektiren bir derstir. Dahi Ders Evi olarak öğrencinin..

Coğrafya

Coğrafya özel dersleri..

Sosyal Bilgiler

Sosyal Bilgiler özel dersleri..


Özel ders nedir? Fiyatları nelerdir? Neden almam gerekiyor?

Öğrencilerimizin, velilerimizin ve bilgi almak isteyen herkes için aşağıda başlıklar halinde detaylı bir şekilde yanıtlamaya çalıştık. Daha ayrıntılı bilgi almak ve ücretsiz hizmetlerimizden faydalanmak için bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Öğretmenlerimiz sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyar..

Peki, Dahi’de Özel Ders nedir ve sizi nasıl zirveye ulaştırır?

Derslerimiz 45+45=90dk olup, online soru çözüm sistemimizle ders dışı tüm zamanlarda, öğrencimizin sorularını anlık olarak çözülmektedir. Anlık olarak soruları çözülen öğrencilerimiz konuyu daha iyi anlayarak, daha keyifli bir çalışma süresi geçirmektedir. Online soru çözümü, özel ders vaktinin dışında olduğu için Dahi Ders Evi’nde yapılan özel derslerde konular daha hızlı tamamlanmakta ve özel dersimiz daha verimli geçmektedir. Özellikle sayısal derslerde, yani Fizik Özel Ders veya Geometri Özel Derslerinde Öğretmenlerimiz S PEN yardımıyla soruları çok daha hızlı çözmektedir.

Öğrencimiz Dahi Ders Evi’nden Özel Ders alarak, tüm soru tekniklerini, kısa yolları, soru kök ve çeşitlerini en iyi şekilde öğrenir. Özel Ders aldığı branşı çalışmaktan kazanacağı zamanı diğer branşlara ayırarak başarısını katlar. Özel Ders aldığı branşı sever, soru çözmekten zevk alır ve soruları öğrettiğimiz tekniklerle daha hızlı çözer. Hedefimiz özel ders aldığı branştan tam puan yaptırmanın yanı sıra, öğrencilerin hızlı yapmasını ve sınavda diğer branşlara daha çok vakit ayırmasını sağlamaktır. Örneğin, TYT Matematik Özel Dersi aldığınızda, 40 soruyu 25dk’da çözebilecek yöntemlerin hepsini öğrencimize verebiliyoruz. Birebir matematik özel ders hizmetlerimiz arasında sizin için en iyi hazırlık konusunu dahidersevi.com‘da bulacağınıza eminiz.

Farklı okullarda okuyan, birçok öğrenciyle çalıştığımız için her biriyle seviyesine ve gittiği okula göre farklı kaynaklardan ödevler veriyor ve bu ödevlerin takibini yapıyoruz. Çünkü başarının altın kuralının ‘ düzenli ve verimli ‘ çalışmak olduğunun farkındayız.

Özel ders fiyatları nedir?

Peki bu muhteşem eğitimin ücreti ne kadar dediğinizi duyar gibiyiz. Dahi Ders Evi’nde özel ders ücreti aldığınız ders miktarına göre değişmektedir. Ne kadar fazla ders alırsanız birim ders  maliyetiniz yani özel ders fiyatınız bununla orantılı azalacaktır. Dersleri birebir veya arkadaşlarınızla da almak, özel ders maliyetini değiştirecektir. Ayrıca ortaokul veya lise derslerinin fiyatlarında da fark olacaktır. Örneğin, Ortaokul Fen Bilgisi Özel Dersinin ücreti tabi ki Lise Kimya Özel Dersi veya Biyoloji Özel Dersine göre daha düşük ücretli olacaktır. Dahidersevi.com adresinden ve kurumumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sınırsız Eğitim, Üstün Başarı

Dahi Ders Evi’nde Özel Ders çalışmaları ile birlikte, butik eğitim veren sınıf derslerimizden de faydalanarak başarınızı zirvelere taşıyabilirsiniz. Dahi Ders Evi  olarak 15. Yılımızın haklı gururunu yaşıyor ve alanında uzman eğitim kadromuzla bilgimizi en iyi şekilde aktarabileceğimize inanıyoruz.

Sevgili Genç Öğrenciler,

Dahi Eğitim Kurumu’nun tüm öğretmenleri, aynı zamanda hazırlık kitapları veya soru bankalarına soru desteği sağlayan yazarlardan oluşmaktadır. Beylikdüzü’nde Dahi Ders Evi olarak üstün başarılar yakalamaya devam ederken, sizler de bilgi birikimimiz ve sınırsız desteğimizden faydalanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken karar vermek ve bizimle iletişime geçmek.

Özel Derslerimizde görüşmek dileğiyle…

2025 YKS ve 2025 LGS Hazırlık
Kursumuz 16 Temmuzda Başlıyor.
Sen de Hemen Aramıza Katıl

Liselerimizle Yeni Kampüsümüzdeyiz
11. Sınıf TYT Derslerine Başladık
Sen de Hemen Aramıza Katıl

Dahi Ders Evi; uzun soluklu sınav dönemi içerisinde hem butik kurs eğitimi,
hem de bireysel özel ders seçenekleri ile öğrencilerin yanında yer almaktadır.

HEMEN BİLGİ AL

Sosyal Medya

8. 9. ve 10. Sınıf TYT-AYT ders notları paylaşımları burada!.

Başarının altın kuralı “düzenli ve verimli” çalışmaktır.