tyt-yks

TYT-YKS Kursumuz

Bizleri daha yakından tanımak için kanallarımızı takip edebilirsiniz.

12. Sınıf Gruplarımızın TYT-YKS Kurs Programı hafta içi 4, hafta sonu 2 gün, Mezun Gruplarımızın ise hafta içi 5, hafta sonu 1 gün şeklindedir.

TYT ve YKS’ ye hazırlanırken konuların ayrıntısı soru çözerek öğrenilir. Bu yüzden öğrencilerimizin yapamadığı sorular bizim için çok önemlidir. Öğrencilerimiz sorularını sormak için branş öğretmeninden sınırsız özel ders alabilir veya Online soru çözüm hizmetimizle, sorularını istediği vakitte öğretmenlerine sorabilirler.

Dahi Ders Evi’nde TYT ve YKS konuları en geç iki ay öncesinden bitirilir. Son iki ay, Temel Yeterlilik Testi ve Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı Denemeleri sıklaştırılır. Tekrar dersleri başlamasıyla birlikte tüm konulara hakim olan öğrencilerimizin puanlarını en üst düzeye çıkarmak için özel çalışmalar yapılır.

 

kariyer

Üniversite, iyi bir kariyer sahibi olmak için çok önemli bir basamaktır.

Değerli Öğrenciler

Üniversite, iyi bir kariyer sahibi olmak ve üst düzeylerdeki iş alanlarına erişim için çok önemli bir basamaktır. Üniversiteli olmak ise, kendi ayaklarının üzerinde durduğun,  sosyal gelişimini üst seviyelere taşıdığın, özgürlük ve eğlenceyi en üst düzeyde hissedeceğin, aynı zamanda hayatın boyunca yapacağın mesleği öğrendiğin keyifli bir süreç.

İyi bir üniversite kazanmak, geleceğini garanti altına almak ve üniversitede geçirdiğiniz zamanın daha kaliteli olması anlamına gelmektedir. Bunun için, üst düzeyde bir çaba sarf ederek, TYT ve YKS ‘ye çok iyi hazırlanmanız gerekmektedir.

Değişen sistemi eleştirmek yerine, TYT ve YKS ’nin getirdiği avantajlara odaklanıp, sisteme biran önce uyum sağlarsanız, çabalarınızın sonuçlarını en iyi şekilde alacağınıza gönülden inanıyoruz.

Hayallerine sahip çıkarak, sistemli ve verimli çalışan TYT ve YKS Kursumuzun değerli öğrencileri, başarılarınıza eşlik etmek içinDahi Ders Evi olarak  her zaman yanınızda savaşacağız.

Başarınız, başarımızdır.

 

Dahi Eğitim Kurumu

9,10,11,12 VE MEZUN ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN
ÜCRETSİZ BURSLULUK SINAVI

22 Nisan 2018 Pazar Günü Dahi Eğitim Kurumlarında yapılacak Ücretsiz Bursluluk Sınavına başvurabilirsiniz.

HEMEN BAŞVUR

SOSYAL MEDYA

Bizleri daha yakından tanımak için kanallarımızı takip edebilirsiniz.

Başarının altın kuralı “düzenli ve verimli” çalışmaktır.