fbpx

11. sınıf yks (tyt – ayt)

11.Sınıf Kapak Görsel

TYT Derslerine Erkenden Başlıyoruz!

11. Sınıf Gruplarımızın TYT – YKS Kurs Programı hafta içi 4, hafta sonu 2 gün, Mezun Gruplarımızın ise hafta içi 5, hafta sonu 1 gün şeklindedir.

Yüz yüze Eğitim

TYT Kursu ve YKS Kursuna hazırlanırken konuların ayrıntıları sorular çözerek öğrenilir. Bu nedenle öğrencilerimizin yapamadığı tüm sorular bizim için çok önemlidir. Öğrencilerimiz sorularını sormak için branş öğretmeninden sınırsız özel ders alabilirler. Ayrıca Online soru çözüm hizmetimizle, sorularını istediği zaman öğretmenlerine sorabilirler.

Dahi Ders Evi’nde TYT ve YKS kurslarının konuları en geç iki ay öncesinden bitirilir. Son iki ay, Temel Yeterlilik Testi ve Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı Denemeleri sıklaştırılmaktadır. Tekrar derslerinin başlamasıyla birlikte tüm konulara hakim olan öğrencilerimizin puanlarını en üst düzeye çıkarmak için özel çalışmalar yapılır.

kariyer

Üniversite, iyi bir kariyer sahibi olmak için çok önemli bir basamaktır.

Değerli Öğrenciler

Üniversite, iyi bir kariyer sahibi olmak ve üst düzeylerdeki iş alanlarına erişim için çok önemli bir basamaktır. Üniversiteli olmak ise, kendi ayaklarının üzerinde durduğun,  sosyal gelişimini üst seviyelere taşıdığın, özgürlük ve eğlenceyi en üst düzeyde hissedeceğin, aynı zamanda hayatın boyunca yapacağın mesleği öğrendiğin keyifli bir süreç.

İyi bir üniversite kazanmak; geleceğini garanti altına almak ve üniversitede geçirdiğiniz zamanın daha kaliteli olması anlamına gelmektedir. Bunun için, üst düzeyde bir çaba sarf ederek, TYT ve YKS ‘ye çok iyi hazırlanmanız gerekmektedir.

Değişen sisteme eleştiriler yapmak yerine, TYT ve YKS ’nin getirdiği avantajlara odaklanarak, sisteme biran önce uyum sağlarsanız, çabalarınızın sonuçlarını en iyi şekilde alacağınıza gönülden inanıyoruz.

Hayallerine sahip çıkarak, sistemli ve verimli çalışan TYT Kursu ve YKS Kursumuzun değerli öğrencileri, başarılarınıza eşlik etmek için Dahi Ders Evi olarak  her zaman yanınızda savaşacağız.

Başarınız, başarımızdır.

Dahi Eğitim Kurumu

TYT-AYT (YKS) Sıkça Sorulan Sorular

Temmuz ayının 19’unda başlıyoruz.

Evet. Okullar başlayana kadar haftanın 6 günü TYT dersleri olacak. Dersler saat 10.00'da başlayıp 19.00'de bitecek. Okullar başladığında ise, hem hafta içi hem hafta sonu kurumda en az 6 gün bulunacaklar. Programımız Temmuz 2020' kadar devam edecek.

12. Sınıfa geçen öğrencilerimiz katılıyor. Kayıtlı Mezun grubu öğrencilerimizden arzu edenler de kampa katılım sağlayabiliyor.

Temmuz ayından itibaren, öğrencilerin okula gitmediği bu süreçte yaptığımız konu tekrarları birebir çalışmalar, öğrencilerimizin eksik konularını tamamlayacağız.

Dahi Ders Evi'nde sınıflar 8 kişi, bu sayı azalabilir fakat kesinlikle artmaz.

Yaptığımız deneme sınavlarıyla çocukların seviyeleri belirleniyor. Bazen sınıf düşmeleri onları derslere daha sıkı sarılmaları adına motive ediyor.

Dahi Ders Evi'nde öğrenciler bir yayına bağlı kalmaksızın senede en az 40 TYT Denemesi ve en az 40 AYT Denemesine katılmaktadır. Denemelerimizi dönem içinde hafta aşırı yaparken, yarıyıl tatili ve son bir ay kala günde 2 deneme şeklinde uyguluyoruz.

Öncelikle öğrenci sayımızın az olması verdiğimiz eğitimin niteliğini ve verimliliğini arttırıyor. Kurumumuzda yapılan tüm sınavlar Türkiye Geneli Sınavlarıdır. Bu sınavlara 8.000 ile 450.000 arası öğrenci katılmaktadır. Yani kurumumuzda uygulanan sınavlar öğrencimiz hakkında çok daha objektif bir değerlendirme yapmamızı sağlamaktadır.

Biz 10 yıllık bir kurumuz ve kemikleşmiş bir öğretmen kadromuz var. Her geçen yıl kaliteli öğretmen arkadaşları aramıza katarak kadromuzu güçlendiriyoruz. Daha uzun yıllar da bu profesyonel ekiple yolumuza devam edecek ve öğrenci odaklı sistemimize, yoğun tempomuza uyum sağlayacak öğretmenlerle kadromuzu güçlendirmeye devam edeceğiz.

Kursumuzun herhangi bir yayına bağlılığı olmadığı için, her yıl piyasadaki en iyi hazırlık kitapları ve ders anlatım föylerini branş öğretmenlerimiz belirliyor.

Öğrencimiz konuyu kafasında oturtmadığında ya da eksikleri olduğunda birebir alabiliyor ve bu birebirlerde kesinlikle bir sınırlama yoktur.

Evet, gelmediği veya geç kaldığı zamanlar sizi arayarak bilgilendiriyoruz. Fakat sizi bilgilendirmekten daha önemli olan öğrencimizi kursa getirmeyi danışman ve rehberlik öğretmenlerimiz farklı yöntemler izleyerek sağlıyorlar. Butik Kurs aile olmak demektir. Sizin çocuklarınız bizim çocuklarımız, kardeşlerimizdir.

Öğrencimize özel atanan bir Danışman Öğretmen ile öğrencimizin takibini yapıyoruz. Danışman Öğretmeni öğrencimizin haftalık programını yapıyor ve hafta boyunca birebir öğrencimizin programını takip ediyor. Bütün bu çalışmaları da ayrıntılı bir şekilde öğrencimizin dosyasına işliyor. Öğrencimizin programındaki eksikliklerine göre, soru çözüm birebiri ve masa başı çalışmalar yazılıyor. Öğrencimiz ayrıca her hafta Rehber Öğretmen ile görüşüyor. İhtiyaç duyulması halinde Rehber Öğretmen öğrencimizi kurumun Psikoloğuna sevk ediyor.

Hayır. 12. sınıfta çocuklarımızla tek çalışmamız TYT ve AYT üzerine olmaktadır. Zaten AYT Müfredatı 12. Sınıf konularını da içermektedir.

Eylül ayının ilk haftası başlayacak ve Temmuz 2020’ye kadar haftada 6 gün devam edecek.

Bugüne kadar tıp, hukuk dahil her fakülteye öğrenci gönderdik. Çocuklarımızda hem puan artışını üstel olarak sağladık hem de tercihlerinde nokta atışlar yaptırdık. Biz bu başarılarımızla gurur duyuyoruz. Sizler de bizimle birlikte bu yolda yürürseniz mutluluğumuz ve başarılarımız daha da büyüyecektir.

2025 YKS ve 2025 LGS Hazırlık
Kursumuz 16 Temmuzda Başlıyor.
Sen de Hemen Aramıza Katıl

Liselerimizle Yeni Kampüsümüzdeyiz
11. Sınıf TYT Derslerine Başladık
Sen de Hemen Aramıza Katıl

Dahi Ders Evi; uzun soluklu sınav dönemi içerisinde hem butik kurs eğitimi,
hem de bireysel özel ders seçenekleri ile öğrencilerin yanında yer almaktadır.

HEMEN BİLGİ AL

Sosyal Medya

8. 9. ve 10. Sınıf TYT-AYT ders notları paylaşımları burada!.

Başarının altın kuralı “düzenli ve verimli” çalışmaktır.