ortakokul etüt merkezi

Kurumumuz 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılına 5 Eylül – 17 Eylül arası yapılacak Hızlandırma Programımızla başlayacaktır. Hızlandırma sürecinde öğrencilerimiz haftaici hergün eğitim göreceklerdir. Burada amaçlanan okul müfredatının sene boyunca önünde olarak, Öğrencilerimizin derslerdeki hazır bulunuşluklarını en üst düzeyde taşımaktır.

8 adım

Bizleri daha yakından tanımak için kanallarımızı takip edebilirsiniz.

Ortakokul Sıkça Sorulan Sorular

Okullar açılmadan iki hafta önce eğitime başlanıyor ve okullar kapanana kadar devam ediyor.

5, 6 ve 7.sınıflar sınıf dersleri için hafta içi 2 veya 3 gün, hafta sonu 1 gün kuruma geliyorlar. Ek dersler ve birebirleri hariç haftada 10 saat sınıf dersi alıyorlar.

Konuyu kavrayamayan, verilen ödevlerde fazla yanlışı çıkan ve dersine katılmayan öğrenciye muhakkak birebir veriliyor.

Ödev muhakkak veriyoruz. Öğrencilerimize programlı çalışma alışkanlığı kazandırmak için verdiğimiz ödevi günlere dağıtıyoruz. Öğrencimizin ödevini düzenli yapmasını sağlıyoruz.

Evet öğrencilerimizin bütün yazılıları bize ait. Artık öğrencimizi siz değil biz çalıştırıyoruz. Masa başı çalışmalarla, birebirlerle ve yazılı hazırlık çalışmalarıyla öğrencimizi sınavında en yüksek notu almasını sağlayacak şekilde çalıştırıyoruz.

Bizden yardım isteyen tüm öğrencilerimizin, ev ödevleri, proje ve performans ödevlerinde destek oluyor, anlık ürettiğimiz çözümlerle çocuklarımıza sıkıntılı süreçlerinde yardımcı oluyoruz.

7.sınıf LGS’den önceki en önemli yıldır. 7. sınıfa gelmiş olan öğrencinin geçmişe dair tüm eksiklikleri giderilmiş olmalıdır. Özellikle Türkçe Dersi paragraf çözme teknikleri ve test çözme teknikleri bu yılda halledilmiş olmalıdır. Dahi Ders Evi, öğrencilerimizin 7. Sınıf not ortalamasını yüksek tutarken, özellikle 8.Sınıfla bağlantılı ünitelerin üzerinde detaylı durmaktadır. Örneğin, 8. Sınıftaki Fen Bilgisi Madde ve Özellikleri Ünitesi 7. Sınıfın devamı niteliğindedir. 7. Sınıfta öğrenci nasıl olsa LGS'de çıkmıyor diye bu üniteyi önemsemezse, 8. Sınıfta konuyu zihninde oturtması çok zor olacaktır. 7. sınıfta öğrencilerimizin matematik temelini sağlamlaştırmakla birlikte, 8. Sınıf Türkçe Paragrafı 7. Sınıftan bitirmekteyiz. Bununla birlikte 7. Sınıfın yazında öğrencilerimizle LGS Çalışma Kampına girmekteyiz. Tüm LGS konularını bir tur yaz kampında bitirmekteyiz. Yani tüm LGS konularını bilerek yeni eğitim-öğretim dönemine başlıyoruz.

Öncelikle sitemi çok yakından takip ediyoruz. Disiplini elden hiç bırakmıyoruz. Öğrencilere hedef belirlemede ve hedeflerine ulaşmalarında tam destek veriyor, hayatlarını onlar adına programlayıp eğitim koçluğu seviyesinde sürekli yanlarında olup ara vermeden çalışıyoruz.

ÖZEL DERS
TYT-AYT, YÖS ve Lise
LGS ve Ortaokul

İster evinizde, ister kurumumuzda tecrübeli öğretmen kadromuzdan ders alın.
Tüm soru tekniklerini, kısa yolları, soru kök ve çeşitlerini en iyi şekilde öğrenin.

HEMEN BAŞVUR

SOSYAL MEDYA

Bizleri daha yakından tanımak için kanallarımızı takip edebilirsiniz.

Başarının altın kuralı “düzenli ve verimli” çalışmaktır.