fbpx

mezun yks (tyt-ayt) hazırlık kursu

Mezun Yks (Tyt-Ayt) Hazırlık Kursu

2023 YKS Hazırlık Kursu

YKS Kursumuz (TYT Kursu – AYT Kursu) 18 Temmuz 2022’de başlayacaktır. Okulların açılmasına kadar geçen sürede hafta içi her gün 6 saat 8 Kişilik sınıf dersinden sonra 6 saatlik de masa başı ve soru çözüm çalışmaları yapılacaktır. Amacımız öğrencilerimizin TYT Konularını yani işin %40’ını erken bitirerek, sene boyunca hedeflerimize daha rahat ve psikolojik baskı olmadan ulaşmaktır.

Mezun Öğrencilerimizle ise kursumuz okullarla birlikte başlayacaktır. Sene boyunca ders saatimiz daha fazla olacağı için 12. Sınıf ve mezun öğrencilerimiz süreçte eşit miktarda ders alıyor olacaklardır. Okullar başladığında, Mezunlarımız ise hafta içi 5, hafta sonu 1 gün şeklinde ders alıyor olacaklar.

Yüz yüze Eğitim

Sosyal mesafe kurallarına uygun olacak şekilde, hijyenik ortamda derslerimiz işlenmektedir.

Derslerimiz alanında uzman branş öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Öğrencilerimizin ihtiyaçlarına göre sınırsız masa başı çalışma verilmektedir. Tüm öğrencilerimizin çalışmaları evdeki çalışmaları da dahil 7/24 takip edilir. YKS Kursumuzda, öğrencilerimiz için haftada bir kez TYT ve AYT Denemesi yapılır. Deneme sınavlarımızın tamamı Türkiye Genelinde uygulanan 5000 ile 450000 arası öğrenci katılımlı sınavlardan seçilmiştir. Deneme Sınavlarına göre öğrencilerimizin durumu sürekli analiz edilir. Sınavlardaki eksikliklerini gidermek üzere masa başı çalışmalar verilir.

YKS’ye hazırlanırken konu ayrıntıları soru çözerek öğrenilir. Kurumumuzda kullandığımız tüm yayınlar video çözüm desteklidir. Ayrıca öğrencilerimiz sorularını sormak için öğretmeninden sınırsız masa başı çalışma alabilir. Online soru çözüm hizmetimizle de , anlık olarak sorularını 7/24 öğretmenlerine sorabilirler.

Dahi Ders Evi’nde YKS konuları en geç iki ay öncesinden bitirilir. Son iki ay, TYT-AYT Denemeleri Düzenli olarak yapılmaktadır. Tekrar derslerimiz ve son dönem eksik tarama masa başı derslerimizle öğrencilerimiz başarıları en üst düzeye taşınır.

Dahi Eğitim Kurumu

2025 YKS ve 2025 LGS Hazırlık
Kursumuz 16 Temmuzda Başlıyor.
Sen de Hemen Aramıza Katıl

Liselerimizle Yeni Kampüsümüzdeyiz
11. Sınıf TYT Derslerine Başladık
Sen de Hemen Aramıza Katıl

Dahi Ders Evi; uzun soluklu sınav dönemi içerisinde hem butik kurs eğitimi,
hem de bireysel özel ders seçenekleri ile öğrencilerin yanında yer almaktadır.

HEMEN BİLGİ AL

Sosyal Medya

8. 9. ve 10. Sınıf TYT-AYT ders notları paylaşımları burada!.

Başarının altın kuralı “düzenli ve verimli” çalışmaktır.