fbpx

tyt-yks tarih özel ders

TYT ve YKS Sınavına hazırlanan geleceğimizin güvencesi  gençler ,

Tarih dersi TYT sınavının tüm alanlarında sınava girecek öğrenciler için önemlidir. Sayısal bölümden meslek seçmek isteyen bir öğrenci için tarih dersinden yapacağı bir soru onun tıp fakültesine veya istediği üniversiteye girmesini sağlayacaktır.

Eşit Ağırlık ve sözel bölümden sınava girecek öğrenciler için Tarih dersinin önemi tartışılamaz.TYT sınavında sorulacak olan 5 Tarih sorusu altın değerindedir. YKS konularının %70’i TYT konularını kapsamaktadır. Eşit Ağırlık öğrencileri geri kalan %30’luk bölümdeki konuları öğrenerek Sözel bölümden de tercih yapabilirler.

TYT sınavında Tarih sorularının daha çok İslam Tarihi, Osmanlı Tarihi ve Cumhuriyet Tarihi konularından çıkabileceğini bekliyoruz.

Tarih dersinde çok fazla konunun öğrenilmesi oldukça zaman gerektirir. Özel derslerimizde konuların püf noktalarını öğreterek, yorum yapmanızı sağlıyoruz. Böylelikle hem diğer derslere ayıracağınız zaman artıyor, hem de Tarih dersinden soru kaçırmamış oluyorsunuz. Aynı zamanda

Tarih konuları işlenirken, günümüz olayları ile karşılaştırma yaparak konuların aklınızda kalıcı olması hedeflerimiz arasındadır.

Her öğrencinin öğrenme metodu farklıdır. Bizim işimiz her öğrenciye özel öğretim metodları uygulayarak mutlak başarıya ulaştırmaktır. Tarih dersinden TYT-YKS sınavına girecek tüm öğrencilere tam puan aldırmak ana hedefimizdir.

Dahi Ders Evi Tarih Zümresi olarak, özel ders programlarımız öğrenciyi sıkmadan, Tarihi eğlenceli hale getirerek başarılı olmalarını sağlamaktır.

Keyifli ve başarılarla dolu programımızda sizleri de aramızda görmek sınav sonucunuza doğrudan etkide bulunmak istiyoruz.

2025 YKS ve 2025 LGS Hazırlık
Kursumuz 16 Temmuzda Başlıyor.
Sen de Hemen Aramıza Katıl

Liselerimizle Yeni Kampüsümüzdeyiz
11. Sınıf TYT Derslerine Başladık
Sen de Hemen Aramıza Katıl

Dahi Ders Evi; uzun soluklu sınav dönemi içerisinde hem butik kurs eğitimi,
hem de bireysel özel ders seçenekleri ile öğrencilerin yanında yer almaktadır.

HEMEN BİLGİ AL

Sosyal Medya

8. 9. ve 10. Sınıf TYT-AYT ders notları paylaşımları burada!.

Başarının altın kuralı “düzenli ve verimli” çalışmaktır.