fbpx

dahi ile ücretsiz online tanışma sınavı

Dahi ile ÜCRETSİZ Online Tanışma Sınavı

Herkese Merhaba!

Güçlü öğretmen kadrosu ve kaliteli eğitimiyle 13 yıldır butik kurs hizmeti veren Dahi Ders Evi, Beylikdüzü’ndeki yeni kampüsünde hedeflerini yüksek tutan başarıya odaklı öğrencilerini hedeflerine ulaştırmak için büyümeye devam ediyor.

Başarı ve motivasyon nitelikli eğitim, doğru yönlendirme ile iyi gözlem yapan uzman eğitmenlerle beraber gelişir. Dahi Ders Evi, tüm bu gereksinimleri önemseyerek 7/24 takip sistemi, uzman psikolog desteği, deneme sonuçlarına göre oluşturulan kişiye özel kitaplar, maske ve koruyucu siperlik eşliğinde sınırsız birebir soru çözüm ve yüz yüze eğitim, çok sayıda deneme sınavı ve analiz, donanımlı sınıflar, öğrenci ebeveynleriyle sürekli iletişim ile öğrencilerimizin bütün ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, onları hedeflerine emin adımlarla ulaştırıyoruz.

Dahi Ders Evi olarak 13 yıldır her yıl daha yüksek bir enerjiyle verdiğimiz kaliteli hizmetimiz ve alanında uzman eğitmenlerimiz ile tüm öğrencilerimize motivasyonun ve başarının imkanını sunuyoruz.

Dahi’li Olma Fırsatı

Gelecek Nesillerin Dâhilerini Arıyoruz

Dahi Ders Evi yeni kampüse özel tanışma sınavı fırsatında siz değerli öğrencilerimizi de aramızda görmeyi bekliyoruz.

Yeni kampüsümüzde yaşadığımız pandemiyi göz önünde bulundurup siz kıymetli öğrencilerimizi önemseyerek geniş, ferah ve temiz bir alanda şeffaf, güvenilir ve kaliteli bir eğitim sunacağız.

Tanışmaya hazır mısın?

Beylikdüzü bölgesinden ortaokul öğrencilerini, Avrupa yakasından lise öğrencilerini tanışmak ve kaynaşmak için yeni kampüsümüze bekliyoruz.

Yeni kampüs heyecanımızı paylaşmaya ve tanışmaya, başarı odaklı hedefi yüksek öğrencileri tanışma sınavında dahi ailesine katılmaya davet ediyoruz.

Online Sınav Programı / 23-24-25 Nisan 2021

Dahi Ders Evi Tanışma Sınavı 3 günde 2 farklı seans seçeneği şeklinde uygulanacaktır.

23 Nisan Cuma
1. Seans: 10.00
2. Seans: 13.00

24 Nisan Cumartesi
1. Seans: 10.00
2. Seans: 13.00

25 Nisan Pazar
1. Seans: 10.00
2. Seans: 13.00

Seanslarından size uygun olan gün ve seansı seçebilirsiniz.

3.4.5.6.7’inci Ortaokul ve 9.10.11’inci Lise öğrencileri için yapılacak olan sınavda ,22 nisana kadar işlenen okul müfredatı geçerlidir.

Başvuru yaptıktan sonra,

22 Nisan Perşembe günü formda belirttiğiniz iletişim numaranıza sınava ait tüm detaylar (kullanıcı adı, şifre) video ile bilgilendirme olarak tarafınıza gönderilecektir

sınav sonuçları

Sınav sonuçları 28 Nisan Çarşamba günü açıklanmış olacaktır
28 Nisandan itibaren size verilen randevu saatinde sınav sonucunuza
ve detaylı analizinizi Dahi Ders Evi’nden alabilirsiniz.

hazır mısın?

Dahi ile ÜCRETSİZ Online Tanışma Sınavı

Başvurmak için vakit kaybetme!

Dahi Ders Evi olarak 13.. Yılımızın haklı gururunu yaşıyor ve alanında uzman eğitim kadromuzla bilgimizi en iyi şekilde aktarabileceğimize inanıyoruz.

başvuru formu

İlk-ortaokul sınavlarına Beylikdüzü ve komşu ilçelerden,
Lise Sınavlarına ise İstanbul Avrupa Yakasından başvurular değerlendirilecektir.

Dahi Ders Evi Tanışma Sınavı, 3 günde 2 farklı seans seçeneğiyle yapılmaktadır. 23 Nisan Cuma 1. Seans: 10.00 – 2. Seans: 13.00, 24 Nisan Cumartesi 1. Seans: 10.00- 2. Seans: 13.00  ve 25 Nisan Pazar 1. Seans: 10.00- 2. Seans: 13.00 seanslarını seçebilirsiniz. Sınavda 22 nisana kadar işlenen okul müfredatı geçerlidir. 28 Nisandan itibaren size verilen randevu saatinde sınav sonucunuza ve detaylı analizinizi Dahi Ders Evi’nden alabilirsiniz.

  BOYRAZ ATEŞ EĞİTİM HİZMETLERİ DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ’nin öğrenci adayım için yapılan ön kayıt başvurumu değerlendirmek ve öğrenci adayımı yakından tanımak için beyan ettiğim bilgileri ve öğrenci adayımla yapılacak mülakat/olgunluk testi sonuçlarını işlemesine; “Dahi ile ÜCRETSİZ Online Tanışma Sınavı”nda aday öğrencinin bilgi seviyesinin değerlendirilmesine, iletişim bilgilerim veya video konferans araçları vasıtasıyla beni her türlü bilgilendirme ve tanıtım içeriğinden haberdar etmesine izin veriyorum.

  Sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkürler.
  Sınava girecek öğrencilerimize şimdiden başarılar dileriz. İyi ki bizimlesiniz…

  2025 YKS ve 2025 LGS Hazırlık
  Kursumuz 16 Temmuzda Başlıyor.
  Sen de Hemen Aramıza Katıl

  Liselerimizle Yeni Kampüsümüzdeyiz
  11. Sınıf TYT Derslerine Başladık
  Sen de Hemen Aramıza Katıl

  Dahi Ders Evi; uzun soluklu sınav dönemi içerisinde hem butik kurs eğitimi,
  hem de bireysel özel ders seçenekleri ile öğrencilerin yanında yer almaktadır.

  HEMEN BİLGİ AL

  Sosyal Medya

  8. 9. ve 10. Sınıf TYT-AYT ders notları paylaşımları burada!.

  Başarının altın kuralı “düzenli ve verimli” çalışmaktır.