fbpx

10. sınıflar için matematik özel ders

10. SINIF MATEMATİK MÜFREDATI BİRBİRİNE ÇOK BAĞIMLI OLMAYAN KONU GEÇİŞLERİNDEN OLUŞTUĞU İÇİN ÖĞRENCİLER 10. SINIFTA ZORLANMAKTADIR. FAKAT 10. SINIF KONULARI ÜNİVERSİTE SINAVININ İKİ OTURUMUNDA DA KARŞILACAKLARI KONULAR OLDUĞUNDAN DOLAYI ÖNEM ARZ EDER. 2017-2018’DE YENİLENEN MÜFREDATA GÖRE 10. SINIFTA İLK KEZ KARŞILAŞILACAK OLAN FONKSİYONLAR 11, 12 VE TABİKİ ÜNİVERSİTE SINAVINDA ÖNEMLİ YER TUTMAKTADIR. 10. SINIF KONULARI ÖĞRENCİLERDE OTURMADIĞI TAKDİRDE 11. SINIFTA ÖĞRENCİ MATEMATİKTE ÇOK FAZLA ZORLANACAKTIR.

10. SINIF KONULARI;

10. SINIF MÜFREDATINA GÖRE YAPTIĞIMIZ ÖZEL DERSLERİMİZDE ÖĞRENCİNİN 9. SINIF BİLGİLERİNE GERİ DÖNÜŞLER YAPIYORUZ. ÖRNEĞİN, ÖĞRENCİNİN ÜÇGEN BİLGİSİ EKSİKSE DÖRTGEN ANLATMANIN FAYDASIZLIĞININ BİLİNCİNDEYİZ. ÖĞRENCİLERİMİZİN ÖZEL DERS ALDIKLARI DÖNEMDE TÜM KONULARIN ANLATIMI VE 9. SINIFA DÖNÜŞLÜ KONU TEKRARLARININ DIŞINDA, BİLGİNİN KALICILIĞI AÇISINDAN ÖĞRENCİLERİMİZE KONU TARAMA TESTLERİ VE OKUL SINAVI NİTELİĞİ TAŞIYAN SINAV SORULARI ÇÖZDÜRÜYORUZ.

10. SINIF ÖĞRENCİLERİNDE BAĞIMSIZ KONU GEÇİŞLERİNDE KONULARDAN KOPMAMAK ADINA DERSİN DEVAMLILIĞI ÇOK ÖNEMLİDİR. SADECE SINAV DÖNEMİNDE DEĞİL, TÜM SENE BOYUNCA MATEMATİK TAKVİYESİ GEREKMEKTEDİR. 10. SINIF MATEMATİĞİ ÖĞRENCİYİ KORKUTUP SOĞUTABİLECEK NİTELİKTEDİR. BİZİM AMACIMIZ, ÖĞRENCİYE MATEMATİĞİ SEVDİRMEK VE MATEMATİĞİ EĞLENCELİ HALE GETİRMEKTİR Kİ DERSLERİMİZİN DEVAMLILIĞI SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA ÖĞRENCİDE OLUŞAN MATEMATİK SEVGİSİ VE İVMELİ BAŞARI KAÇINILMAZDIR.

2025 YKS ve 2025 LGS Hazırlık
Kursumuz 16 Temmuzda Başlıyor.
Sen de Hemen Aramıza Katıl

Liselerimizle Yeni Kampüsümüzdeyiz
11. Sınıf TYT Derslerine Başladık
Sen de Hemen Aramıza Katıl

Dahi Ders Evi; uzun soluklu sınav dönemi içerisinde hem butik kurs eğitimi,
hem de bireysel özel ders seçenekleri ile öğrencilerin yanında yer almaktadır.

HEMEN BİLGİ AL

Sosyal Medya

8. 9. ve 10. Sınıf TYT-AYT ders notları paylaşımları burada!.

Başarının altın kuralı “düzenli ve verimli” çalışmaktır.