fbpx

tyt türkçe özel ders

Türkçe Öğretmenler

Sevgili Ögrenciler Merhaba,
Sınav sisteminde yapılan değişiklikle TYT’nin merkezinde Türkçe ve matematiğin yer alması iki ders içinde detaylı bir çalışmayı zorunlu hale getirmiştir.

Özellikle Türkçe ister sözel ister sayısal olsun her öğrencinin önem vermesi gereken bir derstir. Bu nedenle Türkçe dersine belirli bir program ve plan dahilinde çalışmak son derece önemlidir.
Dahi Ders Evi Türkçe özel derslerinde, her öğrencinin seviyesine uygun bireysel ders çalışma programları ve çalışma saatleri ile başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlıyoruz.

TYT Türkçe kısmında konular :

Türkçe özel derslerinde, özellikle öğrencinin okuma, anlama gücünü test etmeyi amaçlayan paragraf sorularına olan ön yargıyı kırmak için paragraf çözme teknikleri ve hız arttırıcı test çalışmalarıyla hem süreyi düzgün kullanmayı hem de yorumlama gücünü geliştirdikten sonra ayırt edici özelliğe sahip dil bilgisi konularına yöneliyoruz.

9.sınıftan başlayarak temel Türkçe’ye dair tüm konuları öğrenciye uygun haftalık ya da günlük programlar ile detaylı bir şekilde ele alırken bir yandan da verilen ödev ve soru kotalarıyla paragrafa yönelik çalışmalarımıza da devam ediyoruz.

Öğrencilerimizden de farklı zorluklara sahip en az 2 kitaptan işlenen konulari eş zamanlı olarak çözmelerini ve konu tekrarlarına düzenli olarak devam etmelerini bekliyoruz. Programımıza uyan öğrencilerimize de başarıyı garanti ediyoruz.

Unutmayın ki hiçbir başarı imkansız değildir, yeterli çalışma ve özveri ile gerçekleşmeyecek hiçbir hayal yoktur…

2025 YKS ve 2025 LGS Hazırlık
Kursumuz 16 Temmuzda Başlıyor.
Sen de Hemen Aramıza Katıl

Liselerimizle Yeni Kampüsümüzdeyiz
11. Sınıf TYT Derslerine Başladık
Sen de Hemen Aramıza Katıl

Dahi Ders Evi; uzun soluklu sınav dönemi içerisinde hem butik kurs eğitimi,
hem de bireysel özel ders seçenekleri ile öğrencilerin yanında yer almaktadır.

HEMEN BİLGİ AL

Sosyal Medya

8. 9. ve 10. Sınıf TYT-AYT ders notları paylaşımları burada!.

Başarının altın kuralı “düzenli ve verimli” çalışmaktır.