fbpx

8. sınıflar için matematik özel ders

SAYGIDEĞER VELİLER, SEVGİLİ ÖĞRENCİLER;

Kelebek etkisini hepimiz bir yerlerden duymuşuzdur. Ufacık bir kanat çırpış, dünyanın bir ucundan diğer bir ucuna müthiş bir etki yaratır. O kanat çırpış her şeyi etkiler, her şeyi değiştirir. İşte 8. Sınıf siz sevgili öğrencilerimizin kelebek etkisi yaratacağı, hayatlarını değiştireceği en önemli dönüm noktasıdır. Çünkü iyi bir lise, iyi bir eğitim demek, iyi bir eğitim iyi bir üniversite demek, iyi bir üniversite ise iyi bir meslek sahibi olmak, iyi bir meslek sahibi olmak da iyi bir yaşam demektir.

İşte sizler kelebek etkisini başlatırken bizler de sizlere kanat çırpmayı, en iyi ve en hızlı nasıl uçulacağını göstererek sizin hayatınıza ufacık da olsa bir dokunuş yapmaktayız. Açıklanan yeni sistem ve bundan sonra uygulanacak sistemler ele alındığında, sizler bu etkiyi başlatmak istiyorsanız bu işin merkezi olan Matematik dersine yönlenmeniz gerekmektedir.

Herkes matematik öğrenebilir ama ne kadarını kendi başına, kendi uğraşlarıyla öğrenebilir ki? Çünkü matematik bir dünyadır, uçsuz bucaksız bir evrendir. Bu evrende bir rehberimiz olmazsa kayboluruz, başladığımız yere geri döneriz. Burada da görev bizlere düşmektedir. Matematiğin zor görünen kısımlarını basitleştirmek, her bireyin öğrenme stiline göre öğretim metodu kullanmak, öğrendiklerinin takibini yapmak gibi konular bizlerin uzmanlık alanlarına girmektedir.

Ayrıca müfredatımızda yer alan;

gibi konular öğrencilerin algılamakta zorlandığı, zihinsel olarak kurgulayamadığı, kavram yanılgısına düştüğü alanlardır. Bu konularda tam öğrenmenin gerçekleşmesi için tüm kazanımlardan pek çok soru tarzı çözmeleri ve bunları analiz etmeleri gerekmektedir. Bizler kurumsal olarak profesyonel bir şekilde soru çözümü ve analizi yapmaktayız.

Siz değerli velilerimize ve bizlere düşen en birinci görev geleceğimizin yapı taşları olan sevgili öğrencilerimize desteklerimizi esirgememek onların hayallerini gerçekleştirmek için elimizden geleni yapmaktır. Çünkü onlarsız bir gelecek düşünülemez. Yarınlarımız onların ellerinde onlarda bizlerin ellerinde güzelleşecektir.

2025 YKS ve 2025 LGS Hazırlık
Kursumuz 16 Temmuzda Başlıyor.
Sen de Hemen Aramıza Katıl

Liselerimizle Yeni Kampüsümüzdeyiz
11. Sınıf TYT Derslerine Başladık
Sen de Hemen Aramıza Katıl

Dahi Ders Evi; uzun soluklu sınav dönemi içerisinde hem butik kurs eğitimi,
hem de bireysel özel ders seçenekleri ile öğrencilerin yanında yer almaktadır.

HEMEN BİLGİ AL

Sosyal Medya

8. 9. ve 10. Sınıf TYT-AYT ders notları paylaşımları burada!.

Başarının altın kuralı “düzenli ve verimli” çalışmaktır.