fbpx

5. sınıf matematik özel ders

SAYGIDEĞER VELİLER, SEVGİLİ ÖĞRENCİLER,

Hepimiz çocukken en az bir kez yapboz oynamışızdır. Yada en azından çocuklarımıza oynarken yardımcı olmuşuzdur. Tüm parçaları birleştirdikten sonra öyle bir parça vardır ki o parçayı tam olarak nereye koyacağımızı bulmak zordur ve o son parça oyunun en önemli safhasıdır. O parçayı yerleştirip şekli tamamlayamazsak diğer parçaların çok da bir önemi kalmaz. Çünkü oyunu tamamlayamayız. İşte bir ders düşünün ki; hayatımızın en önemli parçası ve o parçayı doğru yere koymanın da en iyi zamanı.
Gerçekten de 5.sınıf matematik temelinin oluşturulduğu somut işlemler döneminden, soyut işlemler dönemine geçildiği önemli bir sınıftır. Bu sınıfta ;

gibi konuların matematiğin temel kazanımlarını oluşturduğu aşikardır. Bu sınıfta öğrencilerimize bu kazanımların tam ve doğru bir şekilde verilmesi ilerleyen zaman dilimlerinde matematiksel iletişim ve becerilerin gelişmesinde önemli rol oynamaktadır. Bu safhada bilgi ve kazanım eksikliklerinin yaşanması öğrencilerimiz için olası bir özgüven ve öz yeterlilik kaybı yaşatarak matematik dersine olumsuz yaklaşmalarına neden olabilir.
Siz değerli velilerimiz ve bizler bu gibi durumların yaşanmaması adına öğrencilerimize her türlü psikolojik ve mental destek sağlayarak onların eksiklerini tamamlamak adına elimizden geleni fazlasıyla yapmaya hazırız.

Çünkü gelecek çocuklarımızın,çocuklarımız da bizlerin ellerinde yeşerecektir.

2025 YKS ve 2025 LGS Hazırlık
Kursumuz 16 Temmuzda Başlıyor.
Sen de Hemen Aramıza Katıl

Liselerimizle Yeni Kampüsümüzdeyiz
11. Sınıf TYT Derslerine Başladık
Sen de Hemen Aramıza Katıl

Dahi Ders Evi; uzun soluklu sınav dönemi içerisinde hem butik kurs eğitimi,
hem de bireysel özel ders seçenekleri ile öğrencilerin yanında yer almaktadır.

HEMEN BİLGİ AL

Sosyal Medya

8. 9. ve 10. Sınıf TYT-AYT ders notları paylaşımları burada!.

Başarının altın kuralı “düzenli ve verimli” çalışmaktır.