fbpx

11. sınıflar için matematik özel ders

11. SINIF ÖĞRENCİLERİ ARTIK SINAVA ÇOK YAKLAŞMIŞ ÖĞRENCİLER OLDUĞUNDAN VE GİRECEKLERİ SINAVIN 2. OTURUMUNUN ÇOĞUNLUĞU 11. SINIFTA ÖĞRENECEKLERİNDEN DOLAYI DAHA ÇOK ÇALIŞMASI GEREKEN KİTLEDİR.

11. SINIF TÜM BRANŞLARDA OLDUĞU GİBİ MATEMATİKTE DE AĞIR BİR YILDIR VE BU YIL BİTTİĞİNDE TÜM KONULAR ÖĞRENCİNİN AKLINDAYSA 12. SINIFA STRESSİZ VE DAHA HUZURLU BAŞLAYACAKTIR. BİZİM DE ÖZEL DERSLERİMİZDE VAADİMİZ STRESSİZ SINAV SENESİDİR.

11. SINIF KONULARI;

ÖZELLİKLE TRİGONOMETRİ TÜM ÖĞRENCİLERİN ÇOK ZORLANDIĞI FAKAT 12. SINIFTA GÖRECEKLERİ TÜREV İNTEGRAL KONULARI İÇİNDE FAZLACA HAŞIR NEŞİR OLACAKLARI BİR KONUDUR. DOLAYISIYLA 11. SINIF MATEMATİĞİ İHMAL EDİLİRSE ÖĞRENCİ SINAVDAN VE MATEMATİKTEN UZAKLAŞMIŞ OLUR. BU DURUMUN GERÇEKLEŞMEMESİ İÇİN YAPILMASI GEREKEN, 11. SINIF MATEMATİĞİNİN KORKMADAN ÜZERİNE GİTMEK VE YKS TEMELİNİ SAĞLAM EDİNMEKTİR.
BİZ DAHİ DERS EVİ MATEMATİK ZÜMRESİ OLARAK; ÖĞRENCİMİZDE SAĞLAM YKS TEMELİ OLUŞTURMANIN YANI SIRA ÖĞRENCİNİN MATEMATİĞE BAKIŞ AÇISINI DEĞİŞTİRİYORUZ.

11. SINIF MATEMATİK ÖZEL DERSİ ALAN BİR ÖĞRENCİDE HEM SINAV GRUBU ÖĞRENCİSİ OLMA BİLİNCİNİ HEM DE 11. SINIF NOTLARININ ÖNEMİNİ OTURTARAK MUTLAK BAŞARIYA ULAŞIYORUZ. DERSLERİMİZDE İÇERİK OLARAK OKUL MÜFREDATI TAKİP ETMEKLE BİRLİKTE ÖĞRENCİLERİMİZİN OKUL SINAVINDA KULLANMASI GEREKEN ÇÖZÜM İLE ZAMANLA YARIŞTIKLARI YKS’DE KULLANMASI GEREKEN PRATİK ÇÖZÜMÜ AYRI AYRI UYGULUYORUZ. ÖĞRENCİLERİMİZİN HER İKİ YÖNTEMLE DE ÇOK SORU ÇÖZMELERİNİ SAĞLIYORUZ. BÖYLELİKLE ÖĞRENCİMİZİN MATEMATİĞİN HER ALANINDA BAŞARISINI KAÇINILMAZ KILIYORUZ.

2025 YKS ve 2025 LGS Hazırlık
Kursumuz 16 Temmuzda Başlıyor.
Sen de Hemen Aramıza Katıl

Liselerimizle Yeni Kampüsümüzdeyiz
11. Sınıf TYT Derslerine Başladık
Sen de Hemen Aramıza Katıl

Dahi Ders Evi; uzun soluklu sınav dönemi içerisinde hem butik kurs eğitimi,
hem de bireysel özel ders seçenekleri ile öğrencilerin yanında yer almaktadır.

HEMEN BİLGİ AL

Sosyal Medya

8. 9. ve 10. Sınıf TYT-AYT ders notları paylaşımları burada!.

Başarının altın kuralı “düzenli ve verimli” çalışmaktır.