fbpx

yks (lys-5) ingilizce özel ders

Değerli Öğrenciler,

Sizlerin de fark ettiği gibi YKS, (LYS-5)’e göre oldukça farklı. Bunun en önemli sebebi LYS için çalışabileceğiniz, daha doğrusu konuları özümseyebileceğiniz sürenin YKS İngilizceye göre kısıtlı olması. Bu durumda zamanı verimli kullanmak daha önemli bir hal alıyor. YKS çalışmaya geç başlamış olabilirsiniz veya konuları yetiştirmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Bunlar çok normal. Emin olun birçok öğrenci bu sıkıntıları yaşıyor. Bu gibi durumlarda özel derse ihtiyaç duyabilirsiniz. Alacağınız destek ile kısa zamanda daha büyük adımlarla ilerleyebilirsiniz. Özel ders öğretmeniniz, size özel bir anlatımla konuları daha iyi ve hızlı anlamanızı sağlar. Birtakım yöntem ve stratejiler öğreterek zaman kaybetmenize engel olur. YKS’de özel ders alarak kısıtlı zaman engelini aşabilirsiniz.

Hayatınızı şekillendirecek bir sınava gireceksiniz. Atacağınız her adım çok önemli. Kaybedecek vaktiniz yok ve konu YKS ise özel ders ihtiyacı boş ver diyebileceğiniz bir ihtiyaç değil. YKS özel ders ile netlerinizde büyük artışlar elde edebileceksiniz. Bu da ileriki yıllarda “iyi ki” diyeceğiniz bir adım olacak. Unutmayın, özel ders lüks değil ihtiyaçtır.

Biz Dahi Ders Evi olarak bu konuda sizlere yardımcı olacağız. Yalnızca konu anlatımı ve soru çözümü ile kalmayıp sınav sürecini ilgilendiren motivasyon, sınav stresi, zaman yönetimi gibi konularda da sizlere hizmet sunmaktayız.

2025 YKS ve 2025 LGS Hazırlık
Kursumuz 16 Temmuzda Başlıyor.
Sen de Hemen Aramıza Katıl

Liselerimizle Yeni Kampüsümüzdeyiz
11. Sınıf TYT Derslerine Başladık
Sen de Hemen Aramıza Katıl

Dahi Ders Evi; uzun soluklu sınav dönemi içerisinde hem butik kurs eğitimi,
hem de bireysel özel ders seçenekleri ile öğrencilerin yanında yer almaktadır.

HEMEN BİLGİ AL

Sosyal Medya

8. 9. ve 10. Sınıf TYT-AYT ders notları paylaşımları burada!.

Başarının altın kuralı “düzenli ve verimli” çalışmaktır.