fbpx

teog yeni adıyla lgs için ingilizce

Çoğu sınava giren öğrenci ” İngilizce yerine başka bir dil sormuş olabilirler mi?” sorusuyla esprili bir şekilde eleştirmek isteseler de, aslında TEOG’daki İngilizce ile ilgili varolan eksiklik ve sıkıntılarının büyüklüğünü dile getirmek istemektedirler. 10 İngilizce sorusu sorulan LGS’ye öğrencinin tam net yapacak kadar iyi hazırlanması çok önemlidir.

Öğrenci tam net yapabilmek için, doğru zamanlama ve iyi bir programlamayla LGS için İngilizce Özel Dersi almalıdır. Dahi Ders Evi olarak, özel ders programımızda, gerek sıfırdan gerek mevcut seviyenizden başlayarak, sınava yönelik eksiklerinizi tamamlıyor, tecrübeli İngilizce Öğretmenlerimizle kaliteli bir eğitim olanağı sağlıyoruz.

LGS İngilizce’de sadece dil bilgisi sorularının olmadığını biliyor, İngilizce ile ilgili tüm test teknikleri ve yanıltıcı soruları detaylı olarak inceliyoruz. Rehber Öğretmenlerimiz eşliğinde sürekli gelişim kontrolleri yapılarak, eğitim programlarını gözden geçiriyor, gerektiğinde değişiklikler yaparak Liseye Geçiş Sınavı’nda İngilizce’den tam net yapmayı sağlıyoruz.

2025 YKS ve 2025 LGS Hazırlık
Kursumuz 16 Temmuzda Başlıyor.
Sen de Hemen Aramıza Katıl

Liselerimizle Yeni Kampüsümüzdeyiz
11. Sınıf TYT Derslerine Başladık
Sen de Hemen Aramıza Katıl

Dahi Ders Evi; uzun soluklu sınav dönemi içerisinde hem butik kurs eğitimi,
hem de bireysel özel ders seçenekleri ile öğrencilerin yanında yer almaktadır.

HEMEN BİLGİ AL

Sosyal Medya

8. 9. ve 10. Sınıf TYT-AYT ders notları paylaşımları burada!.

Başarının altın kuralı “düzenli ve verimli” çalışmaktır.