fbpx

tyt-ayt fizik özel ders

Fizik Branşı, TYT’de 7, AYT’de 14 soru ile Sayısal Öğrenciler için oldukça önemlidir. Aşağıdaki tabloda listesini vermiş olduğumuz konu başlıkları YKS (TYT- AYT) Fizik konularıdır. Alt başlıklara da ayırdığımızda konu sayısı 60’ı geçmektedir. Fizik dersinin konu sayısı ile soru sayısı birbiriyle uyuşmamaktadır. Bu yüzden her konu atlanmadan çok iyi çalışılmalıdır.

Bugüne kadar öğrencilerin çalışmalarını incelediğimizde, Fiziğin diğer branşlar gibi öğrencinin kendi çalışmasıyla başarılamayan, öğrencinin konuya ve formüllere çok hakim olmasına rağmen sorularını çözemediği, bol soru çözmekle dahi öğrencinin Fiziğe karşı üstündeki güvensizliği atamadığı, çok uğraşıp zaman kaybedilse de istenilen verim alınamayan bir branş olması bu zorlu yarışta hazırlanan öğrenciler için çok büyük bir engeldir.

Engeller aşılmak için vardır fakat 6 adet branşı bu kadar yoğunlukta tek başına sırtlanmak maalesef sınırlı başarı getirir.

Öğrencimiz Dahi Eğitim Kurumu’ndan Fizik Özel Dersi alarak, tüm soru tekniklerini, kısa yolları, soru kök ve çeşitlerini en iyi şekilde öğrenir. Fizik çalışmaktan kazanacağı zamanı diğer derslere çalışarak verimini arttırır. Fiziği sever, soru çözmekten zevk alır ve soruları öğrettiğimiz tekniklerle daha hızlı çözer.

Hedefimiz Fizikten tam puan yaptırmanın yanı sıra, öğrencilerin hızlı yapmasını ve sınavda diğer branşlara daha çok vakit ayırmasını sağlamaktır.

Derslerimiz 45+45=90dk olup, ders dışında da 7/24 online olarak öğrencimize soru çözüm ve branş rehberliği hizmeti sunmaktayız. Soruların ve görüşmelerimizi online olarak yaptığımızda, özel derslerimiz daha verimli geçmekle beraber konular daha hızlı tamamlanmaktadır.

Dahi Eğitim Kurumu Fizik zümremizin tüm öğretmenleri, aynı zamanda üniversite hazırlık kitabı veya soru bankalarına soru desteği sağlayan yazarlardan oluşmaktadır.

Ücretsiz tanıtım derslerimizde görüşmek dileğiyle…

KONULAR;

2025 YKS ve 2025 LGS Hazırlık
Kursumuz 16 Temmuzda Başlıyor.
Sen de Hemen Aramıza Katıl

Liselerimizle Yeni Kampüsümüzdeyiz
11. Sınıf TYT Derslerine Başladık
Sen de Hemen Aramıza Katıl

Dahi Ders Evi; uzun soluklu sınav dönemi içerisinde hem butik kurs eğitimi,
hem de bireysel özel ders seçenekleri ile öğrencilerin yanında yer almaktadır.

HEMEN BİLGİ AL

Sosyal Medya

8. 9. ve 10. Sınıf TYT-AYT ders notları paylaşımları burada!.

Başarının altın kuralı “düzenli ve verimli” çalışmaktır.