fbpx

11. sınıflar için fizik özel ders

SAYIN VELİLER, DEĞERLİ ÖĞRENCİLER,

Artık lisenin ileri fizik diye ayrıştığı biraz daha konuların yoğunlaştığı bir dönemle karşı karşıyayız. 11.sınıf konuları, fizik açısından çok yoğun ve genel fiziğin %60’ını kapsadığı bir senedir. 11. Sınıfta Fizik konuların fazla ve ağır olması öğrencilerin derse motivasyonunu olumsuz etkilemektedir.

Bu yüzden sene başında fizik dersine ilgili ve olumlu başlamak için mutlaka dersin anlaşılır şekilde anlatılması gerekmektedir. Yoksa öğrenci daha sene başında dersten soğuyabilir.

11.sınıf ile Fizik eksiklerini tamamlayan bir öğrenci, 12.sınıfta gireceği YKS sınav konularını büyük ölçüde tamamlamış olur. Zaten YKS Sınavında iyi bölümler, sadece 12. Sınıfta hazırlanarak kazanılamaz.

11. Sınıfta Sayısal Alan seçtiğinin bilincinde olarak sıkı bir çalışma temposuna girmek gerekmektedir. Bu sebeple, 11. Sınıfın en ağır dersi olan Fizik dersinin mutlaka çok üzerinde durmak ve bu seneden düzenli takviye almak gerekir.

Dahi Ders Evi Fizik Zümresinin olarak, sizlerin Fizik dersine karşı olan önyargı ve korkularınızı hissedebiliyoruz. Ama çok kısa bir sürede, bunları aşıp sizleri çevresindeki arkadaşlarınızın tüm Fizik sorularını sorduğu bir DAHİ’ye dönüştürüyoruz.

Güç Sizinle Olsun…

2025 YKS ve 2025 LGS Hazırlık
Kursumuz 16 Temmuzda Başlıyor.
Sen de Hemen Aramıza Katıl

Liselerimizle Yeni Kampüsümüzdeyiz
11. Sınıf TYT Derslerine Başladık
Sen de Hemen Aramıza Katıl

Dahi Ders Evi; uzun soluklu sınav dönemi içerisinde hem butik kurs eğitimi,
hem de bireysel özel ders seçenekleri ile öğrencilerin yanında yer almaktadır.

HEMEN BİLGİ AL

Sosyal Medya

8. 9. ve 10. Sınıf TYT-AYT ders notları paylaşımları burada!.

Başarının altın kuralı “düzenli ve verimli” çalışmaktır.