fbpx

tyt ve yks biyoloji için özel dersler

Biyoloji canlı bilimi ve canlıları inceleyen bilim dalıdır. Tıp, veterinerlik, diş hekimliği, eczacılık ve ziraat fakültelerinin temel bilim alanlarından biridir.

Lisede biyoloji eğitimini iyi alan öğrencilerin ilgili fakültelerde başarı seviyeleri de ciddi bir şekilde artış gösterir.

Biyoloji konuları TYT ve YKS sınavında toplam 19 soru olarak karşımıza çıkmaktadır. 19 soru bazı öğrenciler için soru sayısı bakımından az gözüküp önemsenmeyebilir ancak sıralama bakımından ciddi bir etkisi vardır.

Biyoloji TYT-YKS Konuları;

Günümüz şartlarında TYT ve YKS sınavına girecek öğrenciler kendilerini büyük bi yük altında hissedebilir. Geleceklerini belirleyen bu önemli sınavda, bu yükün altından beraber başarıyla kalkacağımıza inanıyor, her anınızda aklınıza takılan sorunlarınızla yakından ilgileniyoruz. Her öğrenci farklı öğrenim metotlarına ihtiyaç duyabilir. Bu metotlar geliştirilerek yorum, analiz ve doğru bir eğitim ile başarı oranı en yükseğe taşınması kaçınılmazdır.

TYT ve YKS biyoloji özel derslerimiz eğlenceli, ezberci zihniyetten uzak, anlama ve kavrama odaklı konu analiz ve değerlendirmeleri ile öğrenci dönütleri alarak, olumsuz durumlarda tekrar hızlı müdahale ederek öğrencinin konuları kavraması sağlanır. Unutmayalım ki iyi bir biyoloji eğitimi, iyi bir tıp, veterinerlik, diş hekimliği, eczacılık eğitiminin alt yapısıdır. Biyoloji dersini tam manası ile kavrayamayan öğrenciler çok küçük hatalar ile geleceklerini belirleyen TYT ve YKS sınavında soru kaçırmaktadırlar.

Derslerimiz alanında başarılı, profesyonel ve deneyimli, özel seçilmiş öğretmenler tarafından verilmektedir. Dersler materyal ve özel sunumlarla eğlenceli hale getirilir. Öğrenciler eğlenerek ve dersi severek, ezberden uzak, konuyu gerçek anlamda anlayıp istediği alan üzerine yoğunlaşarak TYT ve YKS sınavında büyük başarı elde eder. Doğru metotlarla birlikte materyal, sunum, tarama testleri ve hızlı dönüt almalarla en üst seviyede başarı hedefi gözetilmektedir.

Öğrencilerimizin öncelikli amacı hedeflerine, hayallerindeki mesleğe ulaşmak olduğu bu önemli zamanlarda bizim de öncelikli amacımız hedefinize ulaşmanızdır. Öğrencilerimizin geri gelmeyecek olan bu en önemli zamanlarının ve değerli vakitlerini dolu dolu geçirmesi ve geleceklerinin şekillenmesinde sizlere rehber oluyoruz.

2025 YKS ve 2025 LGS Hazırlık
Kursumuz 16 Temmuzda Başlıyor.
Sen de Hemen Aramıza Katıl

Liselerimizle Yeni Kampüsümüzdeyiz
11. Sınıf TYT Derslerine Başladık
Sen de Hemen Aramıza Katıl

Dahi Ders Evi; uzun soluklu sınav dönemi içerisinde hem butik kurs eğitimi,
hem de bireysel özel ders seçenekleri ile öğrencilerin yanında yer almaktadır.

HEMEN BİLGİ AL

Sosyal Medya

8. 9. ve 10. Sınıf TYT-AYT ders notları paylaşımları burada!.

Başarının altın kuralı “düzenli ve verimli” çalışmaktır.