lks-lgs (teog)

LKS-LGS Kursumuz

LGS Kursumuz Ağustos’ta Yaz Kampı ile başlamaktadır.

Yaz Kampında 8.Sınıf ilk dönem LGS konuları bitirilir.

Kurban Bayramı Tatili sonrası Hızlandırma Kampımız Başlamaktadır.

LGS 8. Sınıf konuların pekiştirildiği kamp okullar açılana kadar devam etmektedir. Yaz ve Hızlandırma Kamplarımız hafta içi 5 gün, günde 8 saat uygulanacaktır.

Okulların başlaması ile birlikte 8 kişilik sınıf derslerimiz hafta içi 3, hatfa sonu 1 gün olarak uygulanmaktadır.

Her ders branşında uzman öğretmenler tarafından verilmekte ve her dersin sonunda ödevlendirme yapılmaktadır.

Haftalık olarak, öğrenciye özel çalışma programı rehber öğretmen tarafından verilir. Öğrencilerimiz kursta öğretmenleri tarafından, evde velilerimizin işbirliğiyle 7/24 takip edilir. Öğrencilerin en iyi şekilde sınava hazırlanmaları sağlanır.

Öğrenciler konunun detayını soru çözerek öğrenirler. Yapılmayan sorular hayati önem taşımaktadır. Online soru çözüm hizmetimizle 7/24 öğrencilerimizin yapamadığı soruları anlık olarak cevaplandırılır.

Değerli Öğrenciler

Peki Bugün, geleceğin için çok önemli bir gün dersek ne düşünürsün?

Gelecek için herkes gibi sen de hayal kuruyorsundur. Peki Bugün, geleceğin için çok önemli bir gün dersek ne düşünürsün? Bunu söylememiz aslında abartılı olmaz.Çünkü bu gün yaptıkların, bu haftaki başarını, bu haftaki yaptıkların bu ayki başarını, bu ayki yaptıkların ise yıl boyunca gösterdiğin performansta etkili olacak. Yani “Bugün” geleceğini gerçekten de doğrudan etkiliyor.

Geleceğine bugünden yön vermek istiyorsan, şu an bir karar vermelisin. Ya dümeni bırakıp rüzgarın seni götürdüğü yere sürükleneceksin, ya da dümene geçecek sorumluluğu alıp, hayatının rotasını kendin çizeceksin. Eğer geleceğinin sorumluluğunu alacaksan, nitelikli bir liseye yerleşmek, iyi bir gelecek için ilk basamaktır.

Fen Liseleri ve Sosyal Bilimler Liselerideki öğrencilerin %65’i arzuladıkları üniversite ve bölümleri kazanırken, bu sayı Anadolu Liselerinde %40, diğer liselerde ise %10’un altındadır.

Nitelikli bir Liseye yerleşmek için, üst düzeyde bir çaba sarf ederek, LGS’ye çok iyi hazırlanman gerekmektedir. TEOG yerine gelen LKS-LGS’yi eleştirmek yerine LGS’nin getirdiği avantajlara odaklanıp, bir an önce yeni sisteme uyum sağlarsan çabalarının karşılığını en iyi şekilde alacağına gönülden inanıyoruz. Hayallerine sahip çıkarak sistemli ve verimli çalışan LGS Kursumuzun kıymetli öğrencileri, başarınıza eşlik etmek için Dahi Ders Evi olarak her zaman yanınızdayız.

Dahi Ders Evi olarak her zaman yanınızdayız.
Başarınız, Başarımızdır.

Dahi Özel Kurs ve Etüt Merkezi

9,10,11,12 VE MEZUN ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN
ÜCRETSİZ BURSLULUK SINAVI

22 Nisan 2018 Pazar Günü Dahi Eğitim Kurumlarında yapılacak Ücretsiz Bursluluk Sınavına başvurabilirsiniz.

HEMEN BAŞVUR

SOSYAL MEDYA

Bizleri daha yakından tanımak için kanallarımızı takip edebilirsiniz.

Başarının altın kuralı “düzenli ve verimli” çalışmaktır.